У центрі окупованого Донецька вбили відомого пропагандиста

11 сентября, 22:09
Собаці - собача смерть - фото 1
Собаці - собача смерть

У понеділок, 11 вересня, в загарбаному росіянами Донецьку знищився один із топових представників сепаратистів так званої "ДНР" Геннадій Дубовий.

Пишуть, що терориста прото на перехресті в центрі міста збила машина.

Російські джерела називають Дубового воєнкором - він вів телеграм-канал, присвячений війні в Україні, а раніше був головним редактором сепарської газети "Голос Народу - Голос Республіки".

Дубовий - уродженець України, з 2014 року він воював на боці тероритів "ДНР", у тому числі у загонах під керівництвом росіян Ігоря Стрєлкова (Гіркіна) та Арсенія Павлова, відомого як "Моторола".

Український журналіст Денис Казанський розкрив подробиці смерті Дубового:

"Загинув Дубовий у найкращих традиціях професійних "новоросів". Його задавили машиною російські військові. Прямо в самому центрі, перед будівлею ОДА. На перехресті вулиці Артема й бульвару Шевченка. Боровся з бандерівцями, а в підсумку його розмазали по асфальту "визволителі", які ганяють центром міста на позамежних швидкостях і регулярно давлять людей. Адже так у них завжди".

Дубового Казанський описав так: "До війни був донецьким журналістом, потім став "воєнкором", розпалював ненависть, закликав до війни й убивств українців, прославляв [нині покійного бойовика "ДНР"] Моторолу та інших людожерів і виродженців".

Журналіст розмістив відео з місця ДТП, на ньому видно накрите тіло.

БЕЗ ТАБУ

Публикации