Страйк голлівудських акторів завершився

09 ноября, 12:28
Актори перемогли! - фото 1
Актори перемогли!

Профспілка голлівудських акторів SAG-AFTRA заявила, що домовилася про попередню угоду з Альянсом продюсерів кіно і телебачення (AMPTP), завершивши цим 118-денний страйк.

Ми раді та з гордістю повідомляємо вам, що сьогодні ваш телевізійний / театральний комітет з перемовин одноголосно проголосував за схвалення попередньої угоди з AMPTP. Станом на 00:01 9 листопада наш страйк офіційно призупинено, а всі місця для пікетів закриті. Найближчими днями ми повідомимо про урочистості по всій країні", — написав у своїй заяві переговорний комітет.

Про що домовилися актори Голлівуду

SAG-AFTRA стверджує, що після домовленостей члени профспілки матимуть найбільший прибуток в історії.

Також ухвалили нові положення щодо згоди та компенсації, які захистять акторів від шкоди ШІ.

Вперше встановлюється винагорода за показ на стримінгових сервісах. Пенсійні та медичні ліміти суттєво підвищені.Значно підвищили винагороду для досвідчених виконавців.

"Ми уклали контракт, який дозволить членам SAG-AFTRA з усіх категорій будувати стійку кар'єру. (...) Повні деталі угоди не будуть надані, доки її не перегляне Національна рада SAG-AFTRA", — йдеться у повідомленні.

Альянс продюсерів кіно і телебачення теж написав офіційний пресреліз про припинення страйку акторів: "Попередня угода представляє нову парадигму. AMPTP радий досягнути попередньої угоди та сподівається, що індустрія відновить роботу над оповіданням чудових історій". Як пише Альянс, зарплати акторам зростуть найбільше за останні 40 років.

Суспільне

Публикации