Страх Порошенка заганяє його у власну ж пастку

11.09.2017, 18:40
П'ять причин  того, що позиція Порошенка програшна - фото 1
П'ять причин того, що позиція Порошенка програшна / ЕРА

Політичний оглядач Марина Данилюк-Ярмолаєва знайшла слабкі місця у позиції президент Порошенка залишитися над процесом повернення Міхеїла Саакашвілі до України.

Заява Порошенка про те, що "інцидент із Саакашвілі не потребує жодних політичних коментарів" слабка, як і уколівський блог на УП.

По-перше, всі знають, що Саакашвілі, Юля, Садовий, Коломойський оголосили війну особисто Порошенку.

По-друге, це спроба повісити власні іміджеві факапи виключно на ГПУ та МВС. Без визнання власної вини за роздачу паспортів гастролерам, за внутрішньополітичні ігрища руками привозних політиків.

Третє, Порошенко обожнює себе в ролі дипломата, державного діяча, який увійде в історію. Пляма із "грузинським проривом" б'є виключно по його репутації. Тим більше Добродомов з Власенком уже запевнили, що кримінальні справи за нелегальний прорив ета шуткі.

Поки ПОП скромно перекладає вину на чужі плечі Саакашвілі, Сакварелідзе піаряться як можуть. Неможливо зайти на стрічки новин -- там усе заяви про "бариг". Порошенко ж намагається зробити вигляд, що все Ок і створити вакуум навколо себе. Дуже шкода, бо так колись і Юля робила, і Янукович. І це не пішло їм в плюс.

П'яте. Страх Порошенка заганяє його у власну ж пастку. Висилати незгодних людей закордон, а потім мовчки сприймати нелегальний прорив це фактично заковтнути плювок. Допустити прорив кордону з ЄС після довгоочікуваного безвізу, за який люди голови клали на Грушевського, дуже погано для іміджу. Розказувати про надійно укріплений кордон перед "Захід-2017" і терпіти, коли нардепи проривають кордон заради електоральних плюсів це днище.

Пост Марини Данилюк-Ярмолаєвої на фейсбуці

Без Табу

Публикации