Стів Возняк та Філіпп Ціммерман підтримали українських борців з кіберзлочинністю

30.09.2017, 23:14
1
Стів Возняк вважає кібератаки другою за масштабами загрозою людству - фото 1
Стів Возняк вважає кібератаки другою за масштабами загрозою людству

Легендарний співзасновник Apple Inc Стів Возняк та Філіпп Ціммерман, творець першого пакету програмного забезпечення для шифрування електронної пошти, відвідали Україну та взяв участь у Міжнародного форуму з кібербезпеки Hack IT.

Зустріч відбувалась 30 вересня 2017 року на території аеропорту «Антонов» у Гостомелі на борту найбільшого у світі сучасного літака «Мрія».

Розробник першого персонального комп'ютера Стів Возняк наголосив, що кібератака — це друга за масштабами загроза людству з часів створення атомної бомби, і ситуація з кожним роком лише погіршується, а отже потреба в підтримці різних ініціатив із впровадження інновацій у галузі кібербезпеки для підвищення загальних стандартів безпеки зростає.
Стів Возняк запевнив, що був вражений тим фактом, що українська бізнес-спільнота надає можливість молодим і талановитим фахівцям професійно розвиватися. Адже це

Допоможе спеціалістам з кіберзбезпеки обмінюватися досвідом та спрямовувати зусилля на боротьбу з кібератаками. Його надихнули наміри сучасних українських бізнесменів покращувати рівень інформаційної безпеки на національному рівні. Зокрема створити кібер-центр у Києві, який надаватиме відповідні послуги. Насамкінець Стів Возняк підкреслив, що приклад України в удосконаленні захисту свого кібер-простору гідний наслідування іншими країнами.

Після завершення свого виступу пан Возняк нагородив найкращих хакерів, яким вдалося виграти кубок HackIT.

Після нагородження до брифінгу приєднався Філіпп Ціммерман, творець першого пакету програмного забезпечення для шифрування електронної пошти. Він стверджував, що останнім часом багато міжнародних компаній зазнали нападів з боку кіберзлочинців, унаслідок чого було викрадено персональні дані людей, і це поставило під загрозу їхню фінансову безпеку. Тому пан Ціммерман наголосив на важливості поліпшення загального рівня кібербезпеки сучасних підприємств у розробці нових рішень.

По завершенні брифінгу Філіпп Ціммерман нагородив переможців бізнес-акселератор Hacken.

Без Табу
1

Публикации