Справа про корупцію в енергетиці: САП шукає крота

18:26
Під час обшуку в офісі одного зі співорганізаторів корупційної схеми знайшли ось таке - фото 1
Під час обшуку в офісі одного зі співорганізаторів корупційної схеми знайшли ось таке / САП

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Олександр Клименко ініціював службове розслідування стосовно можливого витоку даних досудового розслідування.

Про це інформує пресслужба САП.

«Уранці 10 листопада керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Олександр Клименко створив комісію для проведення службового розслідування щодо можливого витоку даних досудового розслідування НАБУ та САП. Таке рішення керівник САП ухвалив на підставі рапорту одного з прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, що здійснює процесуальне керівництво в розслідуванні масштабної корупційної схеми у сфері енергетики та низці інших справ», - йдеться у повідомленні антикорупціонерів.

Зазначається, що службове розслідування здійснює відділ внутрішнього контролю САП. Наголошується, що висновки службового розслідування можуть стати підставою для адміністративних та процесуальних рішень.

Нагадаємо, у НАБУ повідомили, що проводять спецоперацію з викриття корупції у сфері енергетики. Головною "зіркою" розслідування став друг президента України Тимур Міндіч, який втік з країни перед обшуком. Хто його попередив - наразі й встановлює слідство.


Публикации