Скільки землі та нерухомості Ляшко записав на дружину та її сестру, рідну маму та родичів

05.09.2017, 11:32
73
Ляшко записав на родичів купу майна - фото 1
Ляшко записав на родичів купу майна

Головний радикал країни Ляшко оточений успішними людьми. Мама, дружина, сестра дружини, зведена сестра, їх чоловіки... Ніхто з них не має бізнесу, проте має землі та нерухомості на мільйони. А сам Ляшко живе у будинку за 15 млн грн і називає Верховну Раду "кормушкою".

Цього разу журналісти звернули увагу на родичів Ляшко, на яких записано чимало статків. Будинок дружини Росіти та Мерседес, на якому вона пересувається - відсутні в декларації політика. Сама Росіта каже, що маєток придбаний її молодшою сестрою Лолітою Федотовою у 2006-му році в кредит. Також на Лоліту записаний позашляховик Toyota, на якому разом до МВС приїхали Ляшко та його однопартієць Андрій Лозовий.

Ще один будинок в Києві на Оскорках за 5 млн гривень Росіта ніби придбала на "свої гроші" та позичені в сестри. Сама вона не працює.

Будинків, землі та авто в Ляшко значно більше, ніж він декларує - тільки записані вони на численних родичів. Так, мати-пенсіонерка Ляшко, яка більше 30 років пропрацювала оператором на газовій котельні, продала квартиру в Чернігівській області та придбала 3-х кімнатну в Києві. А ще подарувала сину 140 тисяч гривень. А в 2012 році Любов Ляшко придбала три великі квартири в новобудові на Печерську. Згодом одну з квартир за мізерні 120 тисяч гривень мати радикала продала його куму Юрію Сухіну, з яким Ляшко часто відпочиває на курортах. Зараз пенсіонерка володіє лише паркомісце у цьому елітному будинку.

Мама Ляшко також придбала кілька ділянок під Києвом в селищі Пуховка. При цьому, її пенсія - близько 2000 грн.

Крім того, Олегу Ляшко та його родичам держава безкоштовно передала 14 гектарів землі, що записані на маму, сестру дружини, зводну сестру та її чоловіка та двох однопартійців-радикалів. Земля, вартістю у мільйони гривень, надавалась для сільського господарства, але там вже будують перші котеджи.

Дивись сюжет програми Наші гроші №183 Театр Ляшка: мама-прима та інші латифундисти:

BIHUS info
73

Публикации