Скільки залишилось стояти Керченському мосту

26 июля, 08:31
Законна ціль - фото 1
Законна ціль / Вікіпедія

Звернув увагу сьогодні на зміну риторики роспропаганди. Особливо щодо Криму та мосту.

Якшо ще десь місяця два тому росіяни були впевнені в тому, шо кримський міст - це щось фантастичне для ЗСУ, то зараз прослідковується зовсім інша тенденція - почалися істерики

Одні росіяни верещать про "судний дєнь", як це робить дімон айфоновіч мєдвєдєв

Інші кацапи кудахкають про те, шо треба знищити інфраструктуру України, бо лише так можливо не втратити кримських міст

І тут цікаво те, шо в головах росіян є усвідомлення, що знищення мосту - це лише питання часу і що від самих росіян залежить тільки можлива військова відповідь на знищення мосту. Більш того, факт розуміння, що ЗСУ вже можуть і обов'язковою влуплять по мосту, реально бісить та нещадно б'є по самооцінці росіян на рівні керівних посад в армії. Бо ніхто не хоче бути тим, хто нє защітіл мост

І час в даному випадку грає, як би не звучало парадоксально, на Україну: росіяни варяться у власному соку, а ми в цей час обираємо з чого саме уїбати по мосту.

Так, згоден цілком, шо від -можу уїбати по мосту- до - на кримському мосту селітра вибухнула- ще має пройти деякий час, але ... але сам факт усвідомлення кацапами, що російська зброя не в змозі захистити кримський міст від руйнувань - це вже як мінімум 10 зруйнованих інженерних споруд. Це іміджевий не ляпас, а скоріше навіть хук всій оборонній промисловості рф:

Весь світ побачив(в тому числі на відео), що російська зброя не в змозі захистити своїх власників від зброї виробництва Америки та взагалі більш сучасної.

Тому, особисто я, вже в найближчому майбутньому чекаю розірвання контрактів на постачання зброї виробництва рф, в тому числі з загальної кількості постійних покупців.

Але повернемося до кримського мосту. Роспропаганда змінила риторику від - у вас нєту чєм- на - у вас єсть чєм, но даже нє думайтє ето сдєлать-.

І це сталися ці метаморфози за такий короткий проміжок часу, що навіть самі кацапи в шоці(шо не може не радувати)

Мораль. Нравіцца нє нравіцца, но мост расху*ріцца)

Ви гатови, росіянє?)

телеграм-канал "Фашик Донецький"

Публикации