Що у підсумку по ситуації з Саакашвілі

06.12.2017, 12:28
8
Саакашвілі як привід - фото 1
Саакашвілі як привід

Журналіст Дмитро Гнап аналізує ситуацію з "плівками Міхеїла Саакашвілі" та наводить докази співпраці нинішньої влади з представниками банди Януковича.

1. Обвинувачення, які вчора в полум'яному гніві показував генпрокурор Луценко, виглядають непереконливими. Принаймні для судової перспективи справи. Чи міг Саакашвілі брати гроші у Курченка на свої акції? Знаючи, його безпринципність та політичну неперебірливість - міг. Можливо, не сам, через довірених осіб, але міг. Чи є це складом злочину? Сумнівно. Тим більше, майже фейковою виглядає телефонна розмова начебто Саакашвілі з начебто Курченком. В наші дні відео легко фабрикується, а що вже казати про аудіофайли. Та й сама Генпрокуратура настільки просякнута фейками і брехнею, що довіра до цієї установи і заяв її керівника майже нульова. Згадати хоча б цирк із замахом на Шокіна з тепловізором.

2. Смішно взагалі слухати звинувачення про роботу на росію від оточення людини, яка донедавна тримала фабрику в Липецьку. До речі, як там фабрика? Закрита? Точно? Тим більше смішно дивитись, коли Саакашвілі обвинувачують у зв'язках з бандою Януковича, люди, які самі тепло і плідно співпрацюють з цією бандою. Кононенко, наприклад, зустрічається зі Злочевським, після чого Генпрокуратура закриває кримінальні справи по ньому. Права рука Юри Єнакієвського - Олег Недава, член фракції БПП і відповідальний у фракції "по виносу казлов". Ахметов веде успішний бізнес під дахом президента. Медведчук під захистом поліції і СБУ. Льовочкін спокійно будує бетонну потвору на місці Сінного ринку. Так хто тут насправді співпрацює з бандою Януковича?

3. Тому вся ця історія з "плівками Саакашвілі" цілком згодилася б для якоїсь кампанії з дискредитації, реалізованої через придворного політтехнолога типу Медведєва чи Уколова. Але аж ніяк не для порушення провадження СБУ і відправки "Альфи" додому до Саакашвілі. Вже зараз ГПУ бігає в паніці, не знаючи на якій підставі оголошувати його в розшук. "Сприяння злочинній організації", "замах на злочин", що ще придумати?

4. Звісно, можна зараз знайти чергового суддю Кірєєва, який пітніючи і всцикаючись від переляку дасть Саакашвілі тривалий тюремний термін. Тільки де заараз Кірєєв? І де та влада, яка ним скористалась?

"Історичний процес рухається по спіралі. І нові події - в тій чи іншій мірі є повторенням попередніх."

Пост Дмитра Гнапа на фейсбуці

Без Табу
8

Публикации