СБУ провела обшуки у Запорізькій мерії

30.08.2022, 22:38
У міськраді СБУ виявила незареєстровану зброю і готівку - фото 1
У міськраді СБУ виявила незареєстровану зброю і готівку / СБУ

30 серпня контррозвідники Служби безпеки України спільно з Національним антикорупційним бюро проводять низку обшуків у Запоріжжі через можливе незаконне привласнення гуманітарної допомоги топпосадовцями.

Обшуки відбуваються за фактом ймовірного незаконного привласнення гуманітарної допомоги, наданої Запорізькій області від початку широкомасштабного вторгнення РФ.

Серед іншого, мова йде про обшуки у міськраді, обласній військовій обладміністрації, складських приміщеннях та за адресами проживання причетних до злочину осіб.

Під час обшуків у посадовців Запорізької міської ради було виявлено:

  • незареєстровану вогнепальну зброю та набої до неї;велику кількість готівки,речовини, схожі на наркотичні засоби, які направлені на експертизу.

Попередня правова кваліфікація вчинених кримінальних правопорушень - за трьома статтями Кримінального кодексу України: ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209 та ст. 368-5 КК України.

За попередньою інформацією, йдеться про заступницю голови ОДА Злату Некрасову і секретаря Запорізької міської ради Анатолія Куртєва. Останній і заявив про обшуку через соцмережі.

Українська правда

Публикации