Рязанський цукор: Росія готує теракти на власній території

12.04.2022, 12:25
Інспіровані російськими спецслужбами у 1999 році вибухи стали прологом епохи Путіна  - фото 1
Інспіровані російськими спецслужбами у 1999 році вибухи стали прологом епохи Путіна

Російські спецслужби готуються передати привіт з 1999-го року та влаштувати серію терактів на території Росії та в окупованому Криму для нагнітання антиукраїнської істерії.

Про плани ворога розповів начальник Головного управління розвідки Міноборони, генерал-майор Кирило Буданов.

"Російські спецслужби планують серію терактів з мінуванням і підривом житлових будинків, лікарень та шкіл у російських населених пунктах. А також нанесення ракетно-бомбових ударів по місту Білгород чи одному з міст Криму", - розповів Буданов.

За його словами, таким чином путінський режим намагатиметься консолідувати росіян проти українців після провалу плану з мобілізації в Росії.

Буданов вважає, що теракти в прикордонних російських областях можуть подавати, як "помсту "українських націоналістів" за Бучу і Краматорськ", а також з метою виправдання жорстокості росіян проти українського мирного населення.

Голова військової розвідки нагадав, що останніми днями російська влада "дедалі активніше розганяє маховик антиукраїнської істерії". Зокрема, у Білгородській і Курській областях активно риють окопи, нагнітають паніку щодо уявного наступу українських добровольчих батальйонів і диверсійних груп.

Буданов нагадав, що такий же сценарій Росія використовувала у 1999-му росія – серія "гебешних терактів проти російських багатоквартирних будинків" у Росії стала підставою для знищення Чечні та створення іміджу "крутого" для Путіна. Ця кривава операція російських спецслужю у ЗМІ отримала назву "рязанський цукор".

ГУР МО

Публикации