Русню вибили з острова Зміїний

30 июня, 11:42
Дезінфікація острова Зміїний від росіян - фото 1
Дезінфікація острова Зміїний від росіян / ЗСУ

Прожарка русні на острові Зміїний від ЗСУ та всіх зацікавлених осіб завершується.

Оперативне командування "Південь" заявляє, що російська армія поспіхом евакуює залишки гарнізону з острова Зміїний після ударів українських військових по ньому.

"Протягом ночі, внаслідок вдало проведеного чергового етапу військової операції із нанесенням вогневих ударів нашими ракетними та артилерійськими підрозділами по острову Зміїний, противник поспіхом евакуював залишки гарнізону двома швидкісними катерами і, імовірно, залишив острів.

Наразі Зміїний вкрито пожежею, лунають вибухи. Остаточні результати операції дорозвідуються".

Окупанти також підтверджують, що залишили острів, але вказують, що вели там якусб героїчну оборону. Мабуть, під "обороною" вони розуміють отримання "прочухана", адже вони кілька днів тижнів тупо сиділи на острові та зустрічали "плюси".

Кумедна русня заявила, що нібито "як крок доброї волі" "завершила виконання завдань на острові Зміїному" і вивела гарнізон, що знаходився там. Таке ж визначення "доброї волі" росіяни використали, коли після розгрому втікали з Київської та Чернігівської областей.

Не витримавши вогню наших артилерійських, ракетних та авіаційних ударів, окупанти залишили острів Зміїний.

"Дякую захисникам Одещини, які вжили максимальних заходів для звільнення стратегічно важливої ділянки нашої території. Низький уклін конструкторам та виробникам української самохідної гаубиці “Богдана”, яка відіграла важливу роль у звільненні острова. Подяка іноземним партнерам за надані засоби ураження. Дякую всім, хто допомагає боронити кожний метр української землі і вірить у Збройні Сили України. Разом до Перемоги!", - написав про події головком ЗСУ Залужний.

Скільки втратили росіяни на українському острові - з'ясують історики, але їм реально доведеть користуватися найсучаснішими калькуляторами. Бо вбитих загарбників дуже багато. Як і техніки окупантів.

ОК Південь

Публикации