Руську казочку про "брудну бомбу" послухають на РадБезі ООН

27.10.2022, 09:03
На Радбезі ООН відбудеться чергове лупцювання руських - фото 1
На Радбезі ООН відбудеться чергове лупцювання руських

27 жовтня Рада безпеки ООН на запит москви збиратиметься двічі для обговорення російських фейків – про «військово-біологічну діяльність» та підготовку «брудної бомби» в Україні.

у секретаріаті Радбезу, повторне винесення росією на розгляд питання біолабораторій – запланована подія.

Що ж до формату обговорення «брудної бомби», це питання остаточно не вирішено. Його можуть розглянути в рамках того самого засідання або окремо.

Засідання Радбезу розпочнеться о 15:00 (22:00 за Києвом).

Раніше росія надіслала до РБ ООН «проєкт резолюції» про створення комісії для розслідування «діяльності біолабораторій США в Україні», а також «скаргу» щодо їхньої діяльності.

російська делегація ще в березні скликала позачергове засідання Радбезу ООН для поширення фейків з приводу «військово-біологічної діяльності США на території України».

25 жовтня росія намагалася переконати членів Ради Безпеки ООН, нібито Україна готова застосувати «брудну бомбу» на своїй території. При цьому жодних доказів таких звинувачень не надала, проте, закинула у ЗМІ фейки, зокрема, з фото теракту 11 вересня 2001 та фото з хранилища ядерних відходів у Словенії, які намагался видати українське

Сполучені Штати та європейські країни виступили в Радбезі із засудженням російської дезінформації, підтвердивши непохитну підтримку України.

Україна декілька разів піднімала питання, а що робить русня у Радбезі, адже свої місце посідає незаконно, ба більше - внаслідок агресії не має його посідати, втім, рішення про вигнання Росії з ООН наразі лише обговорюється.

Укрінформ

Публикации