Росія здійснила масований обстріл України крилатими ракетами та балістикою

21 марта, 13:18
Наслідки російського обстрілу Києва 21 березня - фото 1
Наслідки російського обстрілу Києва 21 березня / КМДА

В ніч на 21 березня Росія запустила по Українеі 31 ракету.

Основу атаки склали 29 ракет Х-101/Х-55, також ворог застосував 2 балістичні ракети "Іскандер-М" та "Кинджал".

Головною ціллю руських був Київ, куди напередодні прибув з візитом радник президента США з нацбезпеки Салліван.

На щастя, всі руські воєнні ракети були перехоплені силами ППО/ПРО. Проте, руйнувань уникнути не вдалося. Добре, що обійшлося без жертв.

"Нова російська ракетна атака проти Києва. Понад 30 ракет збито, зокрема аеробалістичну. Постраждали люди. Усім надається необхідна допомога. Щодня, щоночі такий терор. Світова єдність здатна його зупиняти, коли допомагає нам системами ППО. Немає в російських терористів таких ракет, які могли б оминути захист «Петріотів» та інших провідних світових систем. Зараз цей захист потрібен тут, в Україні. Від Києва до Харкова, від Сум до Херсона, від Одеси до Донеччини. Це цілком можливо, якщо в партнерів буде достатньо політичної волі. Ми повинні показати, що терор завжди у програші. Ми повинні довести Росії, що вона буде змушена змиритися з нормальним вільним життям в Україні. Нам потрібна підтримка партнерів. І я вдячний усім у світі, хто дійсно допомагає", - прокоментував черговий злочин росіян та подвиг українців президент Зеленський.

Наразі відомо про 13 постраждалих у Києві (6 людей в Святошинському районі та 7 в Шевченківському. Госпіталізовано 4 людини) та 4 в області. Їх життя у безпеці.

 

БЕЗ ТАБУ

Публикации