Росія почала бомбити Білорусь
11 березня, поки Лукашенко гостить в Москві у Путіна, російська авіація вдалася до провокації у білоруському небі.
Державна прикордонна служба України чітко зафіксувала, як російські літаки атакували білоруську територію на кордоні з Україною
Штурмовики СУ, із зальотом на територію України з Білорусі, здійснили бомбардування української території після чого нанесли авіадуадари по території РБ.
Заліт 2 літаків з сусідньої держави фіксували прикордонні наряди, на ділянці відділу «Дубровиця», що на Рівненщині.

Дивіться відео російської провокації:
Така атака і дії ворога на населені пункти Білорусі є свідомою провокацією, щоб втягнути Збройні Сили Республіки Білорусь у війну з Україною!
Також є інформація про обстріл окупантами населених пунктів Бухлічі та Верхній Теребеж у Білорусі.
Зазначимо, що перед атакою Міністр оборони України Олексій Резніков попередив, що російські окупанти планують обстріляти Білорусь з території України, щоб втягнути у війну
Словаччина намагається блокувати надання репараційного кредиту Україні
У Києві з ножовими пораненнями знайшли мертвим сина українського космонавта
В Австралії запрацювала заборона на соцмережі для дітей
Русня знищила вокзал у Фастові, Укрзалізниця збудує новий
ГУР знищив російський винищувач МіГ-29 в окупованому Криму