Росія підірвала дамбу Каховської ГЕС

06 июня, 11:14
Наслідки російського теракту - фото 1
Наслідки російського теракту / Ніколаївський Ваньок

В ніч проти 6 червня Росія здійснила черговий воєнний злочин.

Окупанти підірвали дамбу на Каховській ГЕС. Вибух повністю її зруйнував і спричинив неконтрольований схід води. Внаслідок цього теракту почалося затоплення понад 80 населених пунктів.

Виконавці теракту: 1 батальйон 205 мотострілкової бригади ВС РФ.

Російські терористи руйнуванням дамби Каховської ГЕС лише підтверджують для всього світу, що їх треба вигнати з кожного куточка української землі. Жодного метра не можна їм залишати, бо кожен метр вони використовують для терору. Лише перемога України поверне безпеку. І ця перемога буде. Ані водою, ані ракетами, ані чим завгодно ще терористам не вдасться зупинити Україну», –​ написав Президент Зеленський про російський злочин на своїй сторінці у фейсбуці.

Наразі на правобережжі Херсонської області через загрозу затоплення евакуюють близько 16 тисяч людей. На лівобережжі, яке контролює досі Росія, ніякої евакуації населення не проводиться - росіяни бігають у паніці або сидять на деревах, рятуючись від води.

Підтоплення відбувається неконтрольовано. І вже зараз можна говорити про постріл росіян собі у ногу - вони залишили окупований Крим без води.

БЕЗ ТАБУ

Публикации