Росія обстріляла Кривий РІг - відомо про 10 загиблих цивільних

08 июля, 13:32
Росія знову атакує цивільних - фото 1
Росія знову атакує цивільних / Дніпропетровська ОВА

8 липня Росія здійснила масований обстріл України. Серед цілей русні був Кривий Ріг. Там жертвами окупантів стали цивільні.

Внаслідок російської масованої атаки у Кривому Розі загинули 10 людей, понад 30 постраждали, повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

«Масована ворожа атака з повітря на область. Кривому Розі також руйнування на підприємстві та пожежа. Попередньо, 10 загиблих і понад 30 постраждалих. Горить і в Криворізькому районі. Інформація уточнюється», – написав він у телеграмі.

За його даними, також у Дніпрі пошкоджені багатоповерхівка, підприємство, СТО, є поранені.

Подробиці ранкової атаки на Кривий Різ розкрив його мер Олександр Вілкул:

Пі**ри провели масовану ракетну атаку по місту Кривий Ріг. Декілька влучань. У тому числі – по адміністративній будівлі промислового підприємства... Триває ліквідація наслідків ворожої ракетної атаки. Гасіння пожежі закінчили, починаємо розбір завалів. На зараз 10 загиблих - 6 жінок, 4 чоловіки. 41 поранений - у тому числі 9 тяжких.

Війська РФ масовано атакували Україну понад 40 ракетами різних типів,повідомив український президент Володимир Зеленський. За його даними, російської атаки зазнали Київ, Дніпро, Кривий Ріг, Покровські Словʼянськ, Краматорськ. Відомо про понад 24 загиблих. У Києві та Кривому Розі Росія вбили 10 людей, у Покровську - 3, у Дніпрі - 1.

Радіо Свобода

Публикации