Росія обстріляла Київ ракетами "Циркон"

25 марта, 14:54
Наслідки руського обстрілу Києва 25 березня - фото 1
Наслідки руського обстрілу Києва 25 березня / ДСНС

Близько 10.30 25 березня окупанети завдали удару по Києву двома балістичними ракетами з тимчасово окупованого Криму.

Обидві ракети були перехоплені ППО, проте, їх уламки впали на Київ та завдали руйнації об'єктам в Печерському районі.

Уламки збитої ракети зруйнували частину будівлі Академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені М. Бойчука (Печерський район). Постраждала центральна частина корпусу. Вщент зруйновані спортивна зала, конгрес-хол та виставковий центр. Також суттєвих пошкоджень зазнали приміщення кафедр та авдиторії закладу.

Через падіння уламків є руйнування в нежитловій триповерховій будівлі. Відомо про 10 постраждалих — 3 жінкам медики надали допомогу на місці, а інших двох, в тому числі 16-річну дівчину, госпіталізували.

Моніторингові групи говорять, що по Києву вдарили гіперзвуковими ракетами ЗМ22 «Циркон», які запускаються з вертикальних пускових контейнерів із Криму.

Вперше Росія запустила по Україні такі ракети 7 лютого цього року. Одна 3М22 впала в Дніпровському районі, утворивши вирву, а друга — у полі в місті Вишневе, що під Києвом. Їх збила ППО, тому до цілей вони не долетіли.

Проєкт monitor пише, що цього разу декілька ракет подолали відстань 580 км до столиці приблизно за 3 хвилини, що дає змогу оцінити швидкість ракет як 11 600 км/год.

БЕЗ ТАБУ

Публикации