Росія гатить "калібрами" по зернових терміналах на Одещині 4-у добу поспіль
Російська армія 21 липня знову обстріляла крилатими ракетами "Калібр" термінали з зерном в Одеській області.
про це голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер повідомив у Телеграмі.
"Четверта за тиждень атака країни-терориста на Одеську область. На світанку росіяни випустили ракети типу "Калібр" з ракетоносія, який вночі вивели на чергування у Чорне море", - зазначив він.

фото - ДСНС
За словами Кіпера, є влучання в термінали з зерном одного з агропідприємств Одеської області. Ворог знищив 100 тонн гороху та 20 тонн ячменя.
Внаслідок вибуху постраждали дві людини. Вони дістали різані рани склом. Їм надана вся необхідна медична допомога, підкреслив голова ОВА.
20 липня ворог атакував Одесу ракетами. У середмісті зруйновано багато будівель, загинув 21-річний чоловік. Також пошкоджено будівлю Одеського археологічного музею та будинок генконсульства КНР.
Угорщина повернула вкрадені бойовиками Орбана українські гроші
Пухнастий звір все ближче підкрадається до Росії
ОАЕ виходять з нафтового картелю ОПЕК
ЄС заборонив імпорт російського СПГ
Вибори в Болгарії: перемогла партія проросійського кандидата