Російський воєнний злочинець отримав 8,5 років української в'язниці

01.09.2022, 18:30
Росіяни в Україні обирають між смертю та в'язницею - фото 1
Росіяни в Україні обирають між смертю та в'язницею / ЗСУ

У Чернігові 1 вересня командира російського танка засудили до 8,5 років ув'язнення. Окупант напав на цивільного та пограбував його, погрожуючи розстріляти з автомата.

Командира танка 35-ї окремої гвардійської мотострілецької бригади армії Росіїської Федерації суд визнав винним у порушенні законів та звичаїв війни та засудив до 8,5 років ув'язнення.

Про це повідомила пресслужба Офісу генерального прокурора.

"За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури командира танка 35-ї окремої гвардійської мотострілецької бригади у складі 41-ї загальновійськової армії РФ визнано винним у порушенні законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України). Його засуджено до 8 років та 6 місяців позбавлення волі", - йдеться в повідомленні.

Прокурори довели, що обвинувачений брав участь у повномасштабному вторгненні Росії та 24 лютого перетнув держкордон України з території Білорусі. Він знаходився в складі танкового екіпажу з метою збройного захоплення Чернігова.

На початку березня окупант напав на мешканця села Халявин та пограбував його, погрожуючи розстріляти з автомата. У подальшому військового взяли в полон військовослужбовці Збройних Сил України.

"На суді він визнав свою провину та щиро покаявся. Сторона захисту просила призначити для нього більш м’яке покарання з огляду на щире каяття військовослужбовця та активне сприяння розкриттю злочину. Судом при призначенні покарання прийнято до уваги як доводи сторони обвинувачення, так і доводи захисника підсудного", - зазначили в Офісі генпрокурора.

Лівий берег

Публикации