Ректор університету Драгоманова має величезний маєток та три квартири в Києві

18.05.2017, 16:52
12
Ректор університету Драгоманова має величезний маєток та три квартири в Києві - фото 1

У новому випуску програми "Слідство.Інфо" йдеться про численні статки ректора головного педагогічного вишу країни та про сумнівні способи їхнього заробітку. Віктор Андрущенко вже 14 років поспіль є ректором найбільшого педагогічного вузу країни - столичного НПУ ім. Драгоманова.

Є такий собі "Інститут екології, економіки та права", який орендує в центрі столиці приміщення НПУ ім. Драгоманова за 3,5 грн. за кв м на місяць, що в 20 разів від плати інших орендарів.

Одним з співзасновників "ІЕЕП" є Тетяна Андрущенко - дочка ректора університету. Інститут орендує 1,5 тисячі квадратних метрів приміщень університету.

Віктор Андрущенко каже, що питаннями ціноутворення їх нерухомості займається Фонд держмайна. Перший заступник міністра освіти та науки Володимир Ковтунець також стверджує, що ректор на це питання не впливає.

Але навпроти орендованого приміщення інститутом дочки ректора винаймає корпус "Вісконсинський міжнародний університет (США) в Україні", який платить на місяць 67 грн./кв м. Тобто, майже в 20 разів більше.

В селі Шпильки під Києвом у ректора є новий будинок площею 1269 кв м.

Ректор університету Драгоманова має величезний маєток та три квартири в Києві - фото 47137

У власності Андрущенків ще три квартири в Києві та 9 земельних ділянок в Київській області. В електронній декларації ректор вказав лише одну автівку – Suzuki sx4 2012 року, яку записав на дружину – викладачку Тетяну Андрущенко.

Про успіхи ректора дивіться у сюжеті "Слідство.Інфо":

Нагадаємо, раніше сайт Без Табу публікував матеріал про статки ректора КНУ ім. Т. Шевченка.

Наші гроші
12

Публикации