Путін та російський солдат ментально однакові

09 июля, 17:32
Містер Геноцид - фото 1
Містер Геноцид / РосЗМІ

Знищення народів, окупація чужої території, заселення її росіянами - історична доктрина існування московії. Буча та Охматдит - це зовсім не збіг, а цілеспрямовані дії армії рф.

путін та російський солдат ментально однакові. Вони хочуть, щоб українців в Україні не було. Вони прагнуть забрати нашу територію і все, що належить нам. Для цього їм потрібні слабкі ми і це варто зрозуміти багатьом, хто сьогодні готовий здатися і показати слабкість. Бо слабкість для росіян - це синонім окупації.

Історія пам’ятає безліч прикладів геноциду, який здійснювали росіяни, забираючи чужу територію, крадучи чужі оселі, заселяючи землі своїми людьми. Передували цьому слабкість або внутрішні чвари.

путін хоче, щоб російську армію боялися і від неї тікали. Саме тому була Буча, Ізюм. А потім - терор Харкова, Херсона, Дніпра, Запоріжжя, Кривого Рогу, Києва, багатьох інших міст, містечок, населених пунктів. Удар по Охматдиту - це терор і спроба зламати наш дух. Удари по енергетиці - це сподівання на те, що українці залишать територію. Намагання віднайти серед нас тих, хто готовий здатися в обмін на ілюзію припинення терору, і зробити їх голоси гучнішими, посваривши нас між собою. Слідом за такими настроями йде капітуляція після посилення росіян. А це означає нову війну через деякий час і більш швидку окупацію та вигнання українців з їх землі. Ось це вони хочуть здійснити зараз через терор цивільних.

Чого ж вони бояться насправді? Нашої сили, яка в єдності. Поки ми боремось, їх плани розбиваються. Існування нашої держави і нації наразі залежить від боротьби. А для неї потрібна єдність. Істерія про припинення війни на умовах путіна означає поразку і знищення тих, хто сьогодні просуває такі ідеї в Україні. Їх знищать самі ж росіяни.

Єдиний шлях до миру - це Формула миру нашого Президента Володимира Зеленського, міжнародне право, справедливість. Ми не маємо права відступати від принципів під терором. Інакше не буде України.

телеграм-канал Андрія Єрмака

Публикации