Путін почав постійно носити бронежилет

05 июня, 11:49
Воно боїться (с) - фото 1
Воно боїться (с) / РосЗМІ

Російські ЗМІ заявили, що Путін почав з'являтися на публіці в бронежилеті. Українська розвідка цю інформацію підтвердила.

У Головному управлінні розвідки (ГУР) Міноборони заявили, що очільник Кремля Володимир Путін або ж його двійники вже давно почали вдягати бронежилети на публічні заходи.

Про це АрміяInform повідомив речник ГУР капітан Андрій Юсов. "Людина, схожа на Путіна, регулярно його використовує, принаймні, останні 5 років", - заявив він.

4 червня російські ЗМІ заявили, що Путін почав з'являтися на публіці в бронежилеті.

За їх інформацією, спецслужби РФ посилили і до того безпрецедентно високий рівень охорони російського диктатора. Зокрема, на заходах, що відбуваються на відкритому повітрі, - зазначило The Moscow Times із посиланням на два російських чиновника джерела, близькі до Кремля. Співрозмовник видання, який неодноразово особисто бачив Путіна під час його публічних заходів, зазначив, що диктатор почав носити бронежилет ще у 2023 році за рекомендацією Федеральної служби охорони та Служби безпеки президента.

"Цього року 9 травня під час параду начальник абсолютно точно був у прихованому бронежилеті. І цей запобіжний захід, я вважаю, правильний", – сказав один із російських чиновників.

Офіційно у Путіна відкидають необхідність підвищення заходів безпеки для російського президента, але його броню боягуза видно просто на фото.

УНІАН

Публикации