Про блокаду, ставленя до неї з боку пересічних копів та здоровий глузд

06.02.2017, 14:45
7
Про блокаду, ставленя до неї з боку пересічних копів та здоровий глузд - фото 1

Блогер Сергій Іванов пояснює, чому торговельна блокада окупованих Росією територій нині - найдієвіший та найдокшульніший для терористів та їх прихильників крок.

Не знаю, бив Parasiuk Volodymyr донецького поліцейського чи не бив. Прокуратура з'ясує, i want to believe. Я про інше. Про блокаду, про ставленя до неї з боку пересічних копів і про здоровий глузд.

Насправді цю блокаду підтримують багато поліцейських, які дійсно борються з фінансуванням так званих "республік", а не заробляють на цьому гроші. Саме від них я багато разів чув, що припинення торгівлі між окупованою і неокупованою територією України - це єдино правильний і дієвий спосіб матеріального знекровлення сепаратистів, адже багато підприємств, що працюють там і сплачуюють гроші у бюджет, скажімо, "ЛНР", тобто фінансують терористів, працюють на українській сировині. Це Алчевський металургійний комбінат, Луганськтепловоз, Алчевський коксохімічний завод, Луганський трубний завод, Автомотозапчастина і багато інших. До речі, власники перших двох - росіяни, упс.

Припинення постачання сировини може призвести якщо не до зупинки цих підприємств, то до суттєвого подорожчання процесу виробництва і, як наслідок, до збитків. Що, власне, нам і треба, бо коли зупиниться Алчевський меткомбінат - зупиниться Алчевськ. Окупаційній владі доведеться мобілізувати всі свої управлінські здібності і таланти, щоб запобігти катастрофі, а Росії - відслюнявити чергову пару вагонів грошей, бо талантів там, м'яко кажучи, небагато.

Попри все сировину й надалі намагатимуться завозити на території т.з. ЛНР/ДНР за підробленими документами - наприклад, під виглядом транзиту. Далі з російского кордону вона повертатиметься на окуповані території, але, як я і сказав вище, цей процес коштуватиме набагато дорожче для кремлівських маріонеток і їх спонсорів.

Сподіваюсь, все зрозуміло,а узагальнюючи висновки зайві.

Пост Сергія Іванова на фейсбуці

Без Табу
7

Публикации