Пресвяті отці Петра Порошенка

02.06.2016, 16:21
Петро Порошено - фото 1
Петро Порошено / Петро Порошенко via twitter.com

Політичний оглядач Валерій Гладких про слова Петра Порошенка, які мало хто помітив, але які про багатого що свідчать.

На початку ХХІ століття президент європейської, секулярної, багаторелігійної та поліконфесійної держави, аргументує необхідність прийняття конституційних змін у частині правосуддя "благословінням пресвятих (sic!) отців".

Хм...з огляду на таку "прогресивну та ефективну" владу, в принципі можна припустити, що ця держава насправді існує винятково з божої ласки, тому можна знехтувати абсурдністю та безглуздістю дрімучих середньовічних аргументів у виконанні глави держави.

Петро Порошенко

Але, шановні радники з АП, поясніть будь-ласка, диякону УПЦ (більш відомої в Україні як "Московський патріархат") та за сумісництвом Президенту України - Петру Порошенку, що відповідно до усталеного слововжитку "Пресвятою" може бути лише Богородиця; отці церкви (святі отці) - це представники патристики - розробники християнського віровчення, затвердженого на перших Вселенських соборах (до 8 ст. н.е.). Петро Порошенко навчився мандрувати у часі? Шкода, що лише у минуле...
П.С. свого часу медіа-простір України сколихнуло фото розпису однієї з церков у Донецьку, де були зображені всі місцеві браткі разом з майбутнім (тепер вже колишнім президентом). Нічого дивного, бандити та розбійники завжди були богоугодною паствою :-)

Після сьогоднішньої промови з нетерпінням чекаю моменту коли у церквях УПЦ з'являться розписи: Василь Великий, Григорій Богослов та Іоанн Златоустий благославляють Петра Порошенка на "конституційну реформу в Україні". Маразм міцнішає...

Амінь

Допис Валерія Гладких в соціальній мережі Facebook. Друкується без скорочень та зі збереженням авторської стилістики.

Без Табу

Публикации