Порошенко продає землю в центрі Києва, отриману нелегальним шляхом

07.04.2017, 12:45
23
Президент вирішив здихатися нелегальної ділянки  - фото 1
Президент вирішив здихатися нелегальної ділянки / Facebook

Президент Петро Порошенко виставив на продаж земельну ділянку на столичному Печерську, що була отримана у власніть незаконним шляхом.

Оголошення про це з'явилося на сайті з продажу нерухомості, повідомляють журналісти програми «Схеми».

Зокрема, в оголошенні йдеться, що ділянка має площу 63 сотки і кадастровий номер 8000000000:82:298:0005. Дані публічної кадастрової карти вказують, що це ділянка Петра Порошенка на вулиці Радіальній, 5. За ділянку просять 3 150 000 доларів.

Порошенко продає землю в центрі Києва, отриману нелегальним шляхом - фото 41520

За словами журналістів, у телефонній розмові ріелтор Сергій Ткаченко підтвердив, що помилки в кадастровому номері немає, а на зауваження, що це ділянка президента, відповів, що «ми власників не вказуємо».

«Це не просто ділянка, яку ви купили і що хочете, те й будуєте. Там є певні умови до цієї ділянки, якщо ці умови влаштують – ми потім ведемо переговори. Ці умови озвучити або поспілкуватися про це ми зможемо тільки через два місяці», – зазначив Ткаченко.

Порошенко продає землю в центрі Києва, отриману нелегальним шляхом - фото 41522

Журналісти зателефонували іншому ріелтору.

«Там були протести через будівництво на цій ділянці. Зараз уже призупинений продаж через вирішення проблем із документами», – повідомила дівчина на ім'я Надія.

Порошенко продає землю в центрі Києва, отриману нелегальним шляхом - фото 41521

«Якщо повідомлення про продаж справжнє, президент позбувається проблемного активу. Адже його ділянка на Радіальній, 5 знаходиться в охоронній зоні об’єкта Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО «Київ: Собор Святої Софії та прилеглі монастирські будівлі, Києво-Печерська Лавра», де будівництво заборонено мораторієм, запровадженим рішенням Київської міської ради № 24/889 від 22 січня 2015 року», – повідомляють журналісти «Схем».

Зазначається, що «Схеми» надіслали запит Петру Порошенку з питаннями щодо продажу ділянки, але відповіді не отримали.

Раніше «Схеми» опублікували розслідування про те, що Петро Порошенко та Ігор Кононенко здобули у власність дві сусідні ділянки на столичному Печерську сумнівним шляхом. Тепер президент вирішив позбутися землі, як викликає забагато питань у журналістів та суспільства.

Радіо Свобода
23

Публикации