Понеділок зі світлом: в «Укренерго» потішили прогнозом на 10 серпня

21:58
Понеділок зі світлом: в «Укренерго» потішили прогнозом на 10 серпня - фото 1

Починаємо робочий тиждень без графіків та пошуків заряджених павербанків. У понеділок, 10 серпня, енергетики не планують обмежувати споживання електрики, повідомляє Укрінформ із посиланням на НЕК «Укренерго».

У понеділок, 10 серпня, НЕК «Укренерго» не прогнозує застосування заходів обмеження споживання електроенергії в Україні.

Як повідомляє БЕЗ ТАБУ, у компанії при цьому закликають не перевантажувати енергосистему в години пікового споживання та користуватися потужними приладами ощадливо.

Що кажуть в «Укренерго»

У повідомленні енергетиків ідеться, що на завтра обмеження споживання не плануються. Водночас українців просять обмежити використання потужних електроприладів із 10:00 до 16:00, аби не створювати додаткового навантаження на систему.

Йдеться про побутову техніку, яка споживає найбільше електроенергії: бойлери, праски, електродуховки та кондиціонери. Така рекомендація – не формальність, а спосіб знизити ризики для мережі в денні години.

Що передувало

Українська енергосистема залишається вразливою через російські обстріли. Лише 9 серпня після чергової атаки без електропостачання залишалися 90 тисяч абонентів в Одесі та Одеській області.

Після аварійних робіт енергетики відновили живлення споживачам. Водночас у регіонах і надалі закликають економно споживати електроенергію, особливо в години найбільшого навантаження.

Раніше БЕЗ ТАБУ писав

Раніше БЕЗ ТАБУ писав, що в окремих регіонах України після російських атак енергетики змушені оперативно відновлювати мережі та повертати світло споживачам у максимально стислий термін.


Публікації