Подорож по 8 незвіданих місцях на авто

19 марта, 08:41
Подорож по 8 незвіданих місцях на авто - фото 1

Не любите тривіальностей, хочете підкреслити свою індивідуальність не тільки в іміджі, а й у подорожі? Бажаєте побувати там, де не був ніхто зі знайомих? Тоді автоподорож незвіданими місцями – найкращий спосіб отримати багато вражень.

Достатньо, щоб при собі було страхування зелена карта, а ідеями маршрутів можна надихнутися зі статті.

Ронда

Зі стародавньою історією, що починається ще з VI століття до н. е., розташоване на скелях, просто над прірвою іспанське місто вразить своєю красою. Особливо сподобається в Ронді краєвид з ущелини, річка Гуадалевін, міст Пуенте-Нуево, що став легендою серед подібних споруд. Подорожуючи не забудьте під'їхати до однієї з найбільших і найстаріших арен у країні – Пласа-де-Торос.

Гріндавік

Райський куточок в Ісландії – Блакитна лагуна. Вважається найкращим геотермічним басейном. Здивує не тільки неймовірною красою, а й непередаваними приємними відчуттями. Звісно, для подорожі машиною не близький шлях, адже подолати доведеться понад 4000 км, але це варте витраченого часу. Головне, пам'ятати, що дорогою потрібно перетнути не один кордон, а для цього потрібне страхування зелена карта.

Прага

Не байдужі до магії та всього таємничого? Тоді потрібно обов'язково відвідати музей Магів та алхіміків у Чехії. Звісно, країна сама по собі цікава багатогранною архітектурою, культурою і визначними пам'ятками, але такого музею ніде у світі немає.

З Бергена до Тронхейма

Неймовірна автоподорож чекає на кожного, хто приїхав до Норвегії. Тут на мандрівника очікують незабутні дзеркальні фіорди, неймовірні водоспади з гірськими озерами, дикі пейзажі та льодовики. Окреме враження справить тунель із різним освітленням, секціями та печерами.

Сходи тролів

Подорожуючи Норвегією недалеко від попереднього маршруту навідайтеся у ще одне казкове місце – вертикальну дорогу, сповнену віражів, розташовану над океаном.

Зальцбург

Найкращим маршрутом для автотрипу буде напрямок до Відня. Тут відкриваються всі красоти Австрії. Величні гори, будівлі, немов із казки заховані в зелені, печери та старовинні замки, середньовічні фортеці здивують своєю незвичністю.

Баварія

Складно в Німеччині виокремити одне певне місце, яке вразить красою, але якщо небайдужі до замкової архітектури та чарівної природи, варто побувати в цій місцевості. Особливо залишаться в серці Хоеншвангау, Аугсбург, Вюрцбург, Фюссен, Харбург.

Озера Італії

Про багатство пейзажів і пам'яток Італії ходять легенди. Якщо бажаєте зануритися в атмосферу незайманої природи – побувайте в долині озер, що складається з неймовірного тріо – Маджоре, Гарда, а також Комо зі старовинною комуною Белладжо.

Європа сповнена сюрпризів, які вразять навіть найдосвідченішого та найвибагливішого мандрівника. Досить почати і вже не зможете зупинитися, відкриваючи для себе не просто нові місця, а й цілі світи.


Публикации