Окупанти-бариги "продали" віджату у Зеленських квартиру в Ялті

30.10.2023, 18:00
Квартиру Зеленських в Криму "продали" з аукціону - фото 1
Квартиру Зеленських в Криму "продали" з аукціону

Руські окупанти "продали" на аукціоні за понад 17 млн гривень квартиру в Ялті (Крим), що належить дружині президента України Олені Зеленській.

"На торги було виставлено майно за адресою в смт Лівадія (Ялта) на вул. Батурина, буд. 44 А, кв. 501 площею 119,5 кв. м. Початкова вартість лота становила 24 млн 642 тис рублів, крок аукціону - 1 млн 232 тис руб. На торги заявилися два учасники-фізособи, які проживають у Москві. У підсумку Юлія Кальницька запропонувала 43,124 млн руб., а переможець Ольга Липовецька - 44,356 млн руб.".

При цьому це ж просто гроші на вітер, адже ппродаж цей не має жодного законного сенсу, після деокупації Криму квартира повернеться законним власникам.

Ольга Липовецька - не просто рендомна тьотя, а дружина московського адвоката Івана Тучкова. Він відомий тим, що захищав одного з фігурантів кримінальної справи про розкрадання 330 мільйонів рублів у "Роскосмосі".

Нагадаємо, після повномасштабного вторгнення у 2022 році у Комуністичній партії РФ запропонували "компенсувати збитки Донбасу за рахунок активів українських чиновників в Росії" – зокрема, забрати у дружини президента України Володимира Зеленського квартиру в окупованому Криму.

Олена Зеленська купила квартиру площею 129,8 кв. метра в елітному житловому комплексі за однією адресою з Лівадійський палацом у квітні 2013 року разом з паркомісцем площею 16,1 кв. метра.

Згідно з декларацією Зеленського, вартість цього майна 1,3 мільйона гривень (більше 160 тисяч доларів за курсом валют того періоду).У 2019 році Reuters повідомляв, дружина президента Володимира Зеленського Олена купила елітну квартиру в Лівадії менш ніж за половину ринкової вартості в екснардепа, олігарха Олександра Буряка.

Видання зазначало, що подружжя продає цю квартиру.У штабі Зеленського тоді запевнили, що квартира була придбана за ринковою ціною і відзначили, що Зеленські скористаються квартирою "тільки після обов'язкового повернення Криму до України".

Про плани продажу квартири в заяві не згадувалося."Крим.Реалії" повідомляли, що кримська квартира Олени Зеленської розташована в елітному житловому комплексі "Імператор" в Лівадії по сусідству з політиками, успішними підприємцями та представниками естради.

Українська правда

Публикации