Новини дурки: Медведєв замовив замах на міністра оборони Італії за $15 мільйоніів

16 марта, 11:36
Дімон лютує - фото 1
Дімон лютує / РосЗМІ

Італійська розвідка повідомила уряду країни про те, що Кремль планує замах на міністра оборони Гвідо Крозетто, за який було призначено винагороду в розмірі 15 мільйонів доларів. У центрі скандалу - алкаш Дімон, також відомий як колишний преиздент Росії Дмітрій Медведєв.

Деталі розповідає у своєму матеріалі італійська газета Il Foglio.

Занепокоєння італійських спецслужб викликали "гнівні випади" колишнього президента РФ Дмітрія Медведєва, який минулого року назвав Крозетто "рідкісним дурнем" за слова про те, що в разі входження російських танків до Києва почалася би Третя світова війна.

Також у Римі вважають, що Медведєв нині як заступник секретаря Ради безпеки Росії та наближений до Владіміра Путіна має вплив на ухвалення рішень.

Італійські спецслужби, пише Il Foglio, перехопили прохання експрезидента РФ про замах на міністра оборони за 15 мільйонів доларів, який нібито адресувався приватній військовій компанії "Вагнер". Здійснити замах "вагнерівці" могли б через один із двох своїх осередків у Європі (про них видання теж пише з посиланням на розвідку) – в Сербії або Естонії.

У матеріалі Il Foglio вказано, що прохання Медведєва про замах на Крозетто було передане ще до останніх заяв італійського міністра, який звинуватив ПВК "Вагнер" у розпалюванні міграційної кризи в Європі.

У відповідь ватажок "вагнерівців" Євгеній Пригожин назвав очільника італійського Міноборони "м*даком" і закликав звернути увагу на власну країну.

Європейська правда

Публикации