Новий посол Португалії офіційно почав роботу в Україні
Президент України Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти від нового посла Португалії, що позначає офіційний початок його роботи в Україні.
У четвер 10 квітня Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти від нового посла Португалії в Україні Луїша Мануела Рібейру Кабасу, який заміняє на цій посаді Антоніу Алвеша Машаду. Перед цим він працював послом своєї країни у Польщі.
Послу Португалії Зеленський подякував за високий рівень підтримки з боку його країни, зокрема за тимчасовий прихисток для українців, які були змушені залишити дім через російську агресію.
«Окремо хотів би подякувати вашому народу, тому що найголовніше – це які відносини між людьми, між звичайними людьми. Дякую за підтримку й таке тепле ставлення ваших людей до наших людей», – зауважив Глава держави.

Президент запросив Португалію долучитися до гуманітарних ініціатив, а також продовжити співпрацю у сферах, які створюють надійні гарантії безпеки для України та всього Європейського континенту.
Також 10 квітня президент України прийняв вірчі грамоти від послів Республіки Корея та В’єтнаму
Туреччина та Вірменія відновили пряму торгівлю після десятиліть заборони
Росія порушила своє ж "перемир’я": Навіть імітації тиші не було
Угорщина повернула вкрадені бойовиками Орбана українські гроші
Пухнастий звір все ближче підкрадається до Росії
ОАЕ виходять з нафтового картелю ОПЕК
ЄС заборонив імпорт російського СПГ