Нова російська провокація: Дрони атакували Запорізьку АЕС

08 апреля, 11:58
Росія продовжує брудну гру - фото 1
Росія продовжує брудну гру

Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) заявило, що на території Запорізької АЕС зафіксували вибух дрона. Росія поспішила звинуватити в цьому Україну.

Україна не причетна до жодних збройних провокацій на окупованій ЗАЕС, а імітаційні удари РФ по території станції є постійною практикою окупантів.

Про це заявив представник ГУР МОУ Андрій Юсов.

"Україна не причетна до жодних збройних провокацій на території незаконно окупованої Росією ЗАЕС. Держава-агресор вкотре наражає на небезпеку ядерний об'єкт, цивільне населення та навколишнє середовище всієї Європи. Російські удари, зокрема, імітаційні, по території української атомної станції, як і розміщення там військ та озброєння, мінування об'єктів ЗАЕСдавно вже є відомою та постійною злочинною практикою окупантів», - зазначив Юсов.

Він наголосив, що Росія має вивести війська з усіх об'єктів ЗАЕС, лише це дозволить відновити дотримання усіх необхідних міжнародних норм та контролю над важливим об'єктом атомної енергетики.

Російські окупанти контролюють ЗАЕС практично з початку повномасштабного вторгнення та розмістили там своїх вояків і техніку. Також вони неодноразово здійснювали подібні провокації.

Українська правда

Публикации