Не розхитуйте човен, а повертайте його

14.11.2016, 14:50
Не розхитуйте човен, а повертайте його - фото 1

"Кіборг" Максим Музика про те, хто стоїть за так званими "народними протестами".

Скажу просто. Я проти протестів заради протестів. Особливо під час війни. Особливо коли вороги та "любі друзі" спробують скористатися ними. Одні - щоб знищити Україну. Інші - щоб знову мати можливість красти.

В той же час, я не хочу захищати клептоманів при владі. Вони не заслуговують на довіру.

Єдиний вихід який я бачу - почати широке обговорення принципів створення Нового Суспільного Договору.

Обговорення саме принципів створення, а не тексту "спущєного с крємля" або "з кондитерської". Обговорення механізму досягнення суспільного консенсусу, а не компромісу з ворогом, що вбиває нас котрий рік, чи з клептоманами, що обкрадають нас десятки років.

Вірю що це наш шанс на перемогу. Шанс на побудову справжньої країни, в якій Справедливість, Свобода, Солідарність, Батьківщина - це принципи та цінності, а не назви олігархічних партій.

Для цього треба розмовляти. Спокійно. Відкрито. Заради того, що нас об'єднує. Заради мрії про свободну, успішну, справедливу, єдину Україну. Яку нам не соромно буде залишити у спадок нашим дітям та онукам.

Це не шлях протесту заради протесту, до якого нас закликають та спонукають, переконуючі, що іншого немає. Це шлях прозорого та щирого обговорення. Шлях плекання єдиної Мрії українського народу.

Перепрошую за пафос, але це єдиний позитивний шлях виходу з нинішнього стану "між ворогом та клептоманами". Інший шлях - через велику біль та велику кров. Але потім все одно доведеться сідати та розмовляти один з одним.

Може краще не чекати, поки ще більший біль та ще більші втрати примусять нас до цього?

Пост Максима Музики на фейсбуці

Без Табу

Публикации