Навідник руських ракет на кафе у Краматорську отримав довічне

04 апреля, 15:42
Довічне - така кара для зрадника - фото 1
Довічне - така кара для зрадника / ОГП

До довічного ув’язнення засудили мешканця Краматорська Донецької області, який влітку минулого року навів ворожий удар із ракетного комплексу "Іскандер М" на кафе. Тоді загинуло 13 людей, 64 було поранено. Серед загиблих було четверо дітей, а одна отримала поранення.

Деталі повідомили у Офісі генпрокурора.

"Прокурори Донецької обласної прокуратури довели в суді провину мешканця м. Краматорська, за наведенням якого армія рф нанесла удар з ракетного комплексу "Іскандер М" по закладу "RIA PIZZA", – зазначили у прокуратурі.

Суд встановив, що засуджений, який працював на газотранспортному підприємстві, був завербований для виконання завдань представником держави-агресора.

27 червня 2023 року до нього вчергове звернувся "начальник відділення розвідки командування вв мвс днр". Він агентові завдання: перевірити інформацію про наявність українських військових у піцерії "RIA PIZZA" в м. Краматорську.

Навідник руських ракет на кафе у Краматорську отримав довічне - фото 215811

Засуджений погодився на пропозицію. У центрі міста він помітив на парковці автівки з військовими номерами та самих військових у закладі харчування. Чоловік записав два відео, які одразу надіслав співрозмовнику в месенджер Telegram. Аби ніхто не помітив його зацікавленості локацією, усі свої дії чоловік старанно приховував від сторонніх очей.

Лівий берег

Публикации