Нардепу-соратнику Медведчука повідомили про про підозру в державній зраді

24.07.2023, 12:19
З ранку до ночі зрадник буде сидіти у в'язниці - фото 1
З ранку до ночі зрадник буде сидіти у в'язниці / Схеми

Народному депутату від забороненої проросійської партії ОПЗЖ 24 липня повідомили про підозру за частиною 1 статті 111 Кримінального кодексу України («Державна зрада»).

Правоохоронці зі Служби безпеки України і Державного бюро розслідувань повідомляють, що викрили його «на співпраці з РФ». За даними ЗМІ, йдеться про депутата Олександра Пономарьова, в якого раніше журналісти знайшли російське громадянство.

«Встановлено, що під час повномасштабного вторгнення РФ цей депутат, перебуваючи на тимчасово окупованій території Запорізької області, добровільно пішов на співпрацю з агресором. Зокрема, перереєстрував підконтрольні йому підприємства за російським законодавством, відкрив рахунки у місцевих «філіях» банківських установ рф, а також організував виробництво матеріальних цінностей та їх передачу російським окупаційним військам», – йдеться у повідомленні правоохоронних відомств.

А саме – «за наявною інформацією, заводи фігуранта постачали паливно-мастильні матеріали для військової техніки РФ і надавали техніку для облаштування ворожих фортифікаційних споруд», додають правоохоронці.

Нардепу-соратнику Медведчука повідомили про про підозру в державній зраді - фото 214185Нардепу-соратнику Медведчука повідомили про про підозру в державній зраді - фото 214186
фото - СБУ

Підозру погодив генеральний прокурор Андрій Костін.

Пономарьов має російський паспорт. Сам він спочатку визнавав його наявність, а згодом заперечив.

Радіо Свобода

Публикации