Нардеп-хабарник Лабазюк вийшов із СІЗО у день арешту

29.11.2023, 11:57
Лабазюк вийшов під чималу заставу - фото 1
Лабазюк вийшов під чималу заставу / Радіо Свобода

Народний депутат від групи "За майбутнє" Сергій Лабазюк, якого підозрюють у спробі підкупу держслужбовців, 28 листопада вийшов з СІЗО під заставу.

Зранку 28 листопада стало відомо, що Лабазюка суд відправив під арештдо 21 січня з можливістю внесення 40 млн грн застави.

Того ж дня нардепа звільнили з-під арешту під заставу 40 мільйонів гривень. При цьому адвокат хабарника підкреслює, що це нібито гроші не Лабазюка, а якогось невідомого благодійника.

21 листопада Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомили, що викрили нардепа з групи "За Майбутнє" Сергія Лабазюка на передачі хабаря.

Зазначалося, що у серпні 2023 року Лабазюк звернувся до топпосадовця Міністерства відновлення з проханням надати його компанії підряди з відбудови інфраструктурних об’єктів на 1 мільярд гривень. За це пообіцяв "винагороду" у розмірі 3-5% від вартості кожного підряду. Для узгодження подальших домовленостей нардеп також залучив директора компанії".

За даними НАБУ, нардеп після надходження 50 млн грн за підряд з відновлення зруйнованого мосту в одному з регіонів України через довірену особу надав голові Держагентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафі Найєму відсоток у сумі 150 тисяч доларів.

Раніше того ж дня НАБУ також повідомило про підозру нардепу від фракції "Слуги народу" Андрію Одарченку, який намагався підкупити Найєма.

Українська правда

Публикации