На автостоянке США разбился самолет, погибли несколько человек
На автостоянке США разбился самолет
В штате Техас (Штаты) потерпел крушение самолет времен Второй мировой войны. В результате падения аппарата погибли два человека.
Инцидент произошел в городе Фредериксберг в субботу, 17 ноября. Об этом сообщили в телеканале FOX 7.
Истребитель North American P-51 Mustang упал на автостоянку. Два человека, которые находились на борту самолета, погибли. Один из них был ветераном.
Причина крушения выясняется.
Інше на тему
Червоне означає небезпеку: де українцям найзручніше відстежувати повітряні тривоги онлайн
22:01
Вечірня атака «шахедів»: у Кропивницькому пролунав вибух, дрони кружляють над половиною країни
21:41
До 40 тисяч за штурм та 100 тисяч за полоненого: як працюватиме нова система доплат у ЗСУ
21:01
Предложение партнеров
Коментарі
Публікації
"Кілл-зона" замість курорту: Марк Фейгін про неминучу ізоляцію Криму та втечу росіян на гумових човнах
17 червня, 14:01
«Цю війну не виграти»: як Гіркін та Z-патріоти ховають російську армію у прямому ефірі
17 червня, 13:41
Прогнози від диктатора та палаючі Ту-22М3: чому Лукашенко знову екстрено мчить до Путіна
16 червня, 09:01