Маленький гвинтик: як вбивали Киву

07.12.2023, 12:37
Ківа - все - фото 1
Ківа - все / Скриншот

Стали відомі подробиці ліквидації Киви. Зрадник був убитий двома пострілами - в груди і голову. Першим пострілом його поранили, другим добили. У профі таку методику називають "контрольний постріл".

Ліквідацію провели відносно безлюдній прогулянкової зоні підмосковного заміського комплексу "Величъ Country Club" у селі Супонево. Тому тіло екс-депутата Верховної Ради виявили тільки за годину.

Руські слідчі допитали співмешканку Киви. Та розповіла слідчим, що він "завжди намагався дотримуватися запобіжних заходів":

"Наприклад, він щоразу йшов у лісосмугу готелю, щоб записати відео. Робив він це для того, щоб не можна було визначити місцевість, де він перебуває. За однією з версій, цього разу Кива міг також відправитися в ліс, щоб записати ролик для свого телеграм-каналу".

Схоже, перед записом одного з відосиків Киву і прибрали.

За однією з версій, вона могла навести кілера на слід, проте це поки не підтверджено. Особистість жінки не розкривають для її ж безпеки. Слідчі намагаються дізнатися, чи не помічала вона останнім часом підозрілих людей в оточенні зрадника.

Кива переїхав в готель "Величъ Country Club" 2,5 місяці тому. За ним нібито стежили як мінімум три останні тижні.

Нещодавно він повідомляв про можливе стеження за ним, але оскільки той так часто волав "вовки", Киві ніхто не повірив.

Протягом ночі слідство перевіряло всіх гостей готелю, на території якого ліквідували Киву. Передбачається, що хтось із постояльців міг інформувати кілера про його пересування і після цього залишився на території - щоб не привертати увагу раптовим від'їздом.

УНІАН

Публикации