Консерви Льовочкіна

29.11.2016, 12:30
1
Як буде викручуватись Чепинога? - фото 1
Як буде викручуватись Чепинога? / Віталій Чепинога vs Facebook

Популярний блогер Сергій Іванов про агентів впливу Сергія Львочкіна, що активізувалися після допиту Віктора Януковича.

Інсайд-Майдан

Я не знаю Льовочкіна достатньо давно. З позитивного боку. З порядочного. Переконаний, цій потворі жодна з перелічених чеснот не притаманна. Так склалося.

Сьогодні Овощ дав свідчення щодо причетності Льовочкіна, як глави адміністрації, до побиття студентів на Майдані. Себто, з'явилася цілком законна підстава взяти Львочкіна за тестікули. Проте купа опініон лідерів почали його захищати, і ми нарешті побачили, скільки льовиних консервів закамуфльовано в лавах ніби україноцентричних партій. Не оминула доля ця і знаного в нашому фейсбуці нардепа від БПП Віталія Чепіногу.

Чому? Льовочкін – умний і Чепинога – теж! Але будь-яка консерва має призначення і термін зберігання. Сьогодні Чепинога вскрився чи то вибухнув масованою порцією концентрованого лайна.

Той самий пост депутата-блогера Чепіноги

Всі розмови про те, що Віталій втомивсь приховувати правду і через три роки вирішив розповісти людям, як було, – вони конєшно красіві і інтригуючі, але – лажа. Жоден участковий з Троєщини в це не повірить.

Цей пост, наскільки я розумію, - ексцес виконавця! Образно кажучи – обична тупость! Хотів Льову порадувать з утра…

Після такого камінг-ауту Чепинога мусить скласти мандат. Бо іншого варіанту для нормальних людей у такій ситуації не лишається. Я це ввечері сьогодні прочитав і подумав: пізд#’єц Чепинозі. І знову через Майдан…

А ще в нього є помічник Збітнєва Оксана Іванівна, колишній начальник управління преси та інформації КМДА часів Попова. Того, що "йолку на крові" 30.11.2013 ставив. Навіщо вона йому?..

Я б цього всього, звісно, не писав, бо нашо воно мені. Але вже завтра чепиноги з такою самою легкістю виправдають "Інтер", розстріл Майдану, "рускую вєсну", Медведчука, Овоща, Путіна і Кім Чен Ина, хоча останнній до репресій на Майдані точно жодного відношення не має...

Десь так…

Пост Сергія Іванова на фейсбуці

Без Табу
1

Публикации