Колаборанта Царьова намагались вбити в окупованому Криму - він у важкому стані
В ніч на 27 жовтня в окупованому Криму стався замах на життя колишнього народного депутата Олега Царьова, який в 2014 році зрадив Україну та перейшов на бік руських.
Офіційної інформації наразі нема, проте, є повідомлення інших колаборантів.
Пишуть, що в Царьова стріляли в Ялті, де він мешкав в одному з місцевих санаторіїв. Він вижив, але стан зрадника важкий і він в реанімації.
При цьому спершу з’явилась інформація, що на Царьова напали з ножем. Згодом інформацію про постріли підтверили адміни телеграм-каналу колаборанта.

В мережі також поширюють відео, начебто біля будинку Царьова, де на нього скоїли замах. Проте, тіла зрадника на видно.
Зазначимо, що Царьова заочно засуджено до 12 років колонії, але тепер є побоювання, що він уникне цього та відбуде напряму до Кобзона.
Ідріс Ельба став лицарем Ордену Британської імперії
СБУ та поліція проводять обшуки у Закарпатському ТЦК, у воєнкома вже проблеми
ГУР уразив два російські літаки Су-30 під Липецьком
Ілон Маск став першою людиною, чий статок сягнув 600 мільярдів доларів