K&N: повітряні фільтри, але не тільки

09 июля, 10:49
K&N: повітряні фільтри, але не тільки - фото 1

Придбання повітряного фільтру є дуже серйозним питанням, особливу увагу при цьому потрібно звернути на бренд.

На сьогодні фільтр нульового опору K&N буде найкращим вибором у своєму сегменті з багатьох причин. Компанія пропонує багато переваг, на які автослваники просто не можуть не звернути увагу.

Чому автовласники обирають саме K&N: причини

Фільтри компанії є дійсно якісними, тому що вони:

  • виробляються за технологією High-Flow Air Filters, яка закріплена панентом. Слід відзначити, що в основі лежить технологія. яку засновники розробили ще в шестидесяті, але на сьогодні вона значно вдосконалена;
  • відповідають сучасним вимогам з питань ефективності та якості;
  • використовують кілька шарів промасленого паперу. З одного боку, він ефективно захищає двигун від пилу, що може на нього попасти. а з іншого - підвищує його потужність завдяки покращеному повітряному потоку.

Такі фільтри можливо використовувати в умовах бездоріжжя, оскільки вони забезпечують двигуну надійних захист від зовнішніх забруднень із дрібними фракціями. Тобто такий захист можливо встановлювати на кросовери, оскільки вони досить часто їздять по пересіченій місцевості.

Не тільки фільтри: що ще пропонує бренд K&N

На сайті Adrenalin Drive можна знайти ще багато продукції від цього бренду. Наприклад, для підвищення потужності мотору використовуються впускні клапани - завдяки ним повітряний потік для двигуна стає більш потужним. при чому ця потужність вимірюється у конкретних цифрах - від 3% до 7%.

Салонні фільтри призначені для того, щоб не допускати пил та бруд до салону автомобіля. Також вони захищають від неприємних запахів. Щодо олійних фільтрів, то вони затримують дрібні частинки з моторного масла, які можуть зашкодити двигуну.

Для яких марок і моделей можна знайти продукцію K&N

Насправді, бренд пропонує повітряні фільтри для автомобілів американських, європейських, японських марок. Вони в будь-якому разі будуть якісними та відповідатимуть потребам конкретної моделі.

Бренд пропонує повітряні фільтри та інші деталі для машин таких марок, як БМВ, “Ауді” та “Мерседес”, а також працює з такими марками, як Mazda, Mitsubishi, Subaru, Tesla, Volkswagen, MAN, Volvo, Renault та інші. В інтернет-магазині кожен автовласник може придбати таку продукцію з гарантією та доставкою. звичайно. в його асортименті багато різноманітних деталей , тож підібрати потрібне буде нескладно.


Публикации