Кабмін призначив виконувача обов'язків міністра внутрішніх справ

18 января, 16:56
Ігор Клименко виконуватиме обов'язки глави МВС - фото 1
Ігор Клименко виконуватиме обов'язки глави МВС / НПУ

Кабінет Міністрів 18 січня призначив виконувача обов'язків очільника Міністерства внутрішніх справ. Ним став керівник Національної поліції Ігор Клименко.

Таке рішення ухвалив Кабмін на позачерговому засіданні після загибелі Дениса Монастирського. Про призначення повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Відповідно до процедури, тимчасовим виконувачем обов'язків уряд призначає заступника міністра. Тому Кабмін призначив Ігоря Клименка заступником глави МВС і вже після цього поклав на нього обов'язки міністра внутрішніх справ України. Голова Національної поліції виконуватиме обов'язки глави відомства, допоки Верховна Рада не призначить нового очільника.

Денис Шмигаль відзначив, що новий міністр з'явиться після обговорень з парламентом та відповідного голосування. Однак відомство попри все повинне працювати, адже МВС є ключовою ланкою безпеки нашої держави.

Уранці 18 січня близько 8:20 у Броварах під Києвом упав гелікоптер ДСНС, який летів на Харківщину. На борту гвинтокрила були 9 осіб, серед них і глава МВС Денис Монастирський, його перший заступник Євгеній Єнін та держсекретар МВС Юрій Лубкович. Усі, хто був на борту, на жаль, загинули. Також загинули й люди на місці падіння гелікоптера, наразі відомо про смерть 5 дітей - гелікоптер впав на дитячий садочок.

24 канал

Публикации