Хто замовив Україну?

14.08.2017, 17:45
1
NYT як інструмент - фото 1
NYT як інструмент

Блогер Олексій Мінаков вважає скандальну публікацію поважного видання New York Times інструментом гібридної війни та називає двох можливих замовників.

«Україна не постачала зброю та військові технології до Північної Кореї».

Стратегія заперечення/спростування/виправдовування в комунікаціях, як правило, спрацьовує не в плюс. Навпаки, тепер стійко укріплюється підозра, що дійсно щось не так із Україною. Інше питання, що не відреагувати українські посадовці не могли.

На перший погляд, Росія цілеспрямовано переводить стрілки і весь негатив із себе на Україну, дискредитуючи її. Але в контексті недавньої заяви Трампа про втручання України у вибори США, це може одночасно бути й частиною стратегії адміністрації Трампа, яка зацікавлена позбутися клейма «пропутінської».

Хочу підкреслити, що стаття у The New York Times «North Korea’s Missile Success Is Linked to Ukrainian Plant, Investigators Say» («Успіх КНДР у випробуванні балістичних ракет пов'язаний з українським заводом»), через яку і почався інформаційний кіпіш, є навіть не колонкою (opinion), а повноцінною статтею, думкою журналістів видання.

Більше того, ця стаття була ще й у друкованій версії видання, але з трохи іншим заголовком «Tracing Success Of North Korea To Ukraine Plant».

Питання лише в тому, хто пролобіював цю публікацію із гучним заголовком – адміністрація Трампа чи Кремль.

Пост Олексія Мінакова на фейсбуці

Без Табу
1

Публикации