Хто винен у здачі Авдіївки

18 февраля, 11:44
ВСУ потрібні добровольці - фото 1
ВСУ потрібні добровольці / Костянтин Ліберов

Так, блд. Бачу по фейсбуку вже несеться плач Ярославни від деяких експертів, по темі "зливу Авдіївки". Чому не втримали. А я поясню.

Тому що вас поруч не було.

Кожен хто ці чотири місяця бився за Авдос, скаже про те що робилось все що можна, і навіть непопулярні рішення, коли а окопи відправлялись всі, спецура, зампотили, пілоти бпла, всі, а черг в воєнкомати з закликом "Захистимо Авдіївку" я не бачив.

Тому.

Якщо ви цивільний, подивіться на себе в дзеркало. Можливо саме такі як ви, є причиною. Причиною того що втомлені бійці повинні були захищатись від 5-7 разів більшого противника, а їм не прийшли на допомогу. Ви не прийшли.

Окремо вкурвлюють військові, нарішавші собі штабні/тилові посади, які сидять вже другий рік в ППД, але встромлюють пику в кожен двіж зі своєю експертною думкою. В мене, наприклад, велике питання, якого хера в окопи можна відправити артилерію, пілотів, звʼязківцев, але не можна відправити ППД чи штаб. В результаті в окопах воюють більш унікальні спеціалісти, чим ті, які сидять по штабам.

Ну і Верховна Рада України, якщо ви думаєте що армія забуде як ви всі чотири місяці наступу на Авдіївку не змогли прийняти закон о мобілізації, тому що ви всираєтесь прийняти непопулярні для наріда рішення - то ні, ніхера ми не забудемо. Просто мабуть треба кожні 3 дні відправляти чергового депутата на фронт, поки затягується процесс, тоді ви звісно пришвидшились.

Правило "не був - не пиз*и" залишається актуальним. В нас тут вистачає внутрішнього негативу, ми в ньому їснуємо буквально в епіцентрі пиз*еця, але сука коли дистанційні експерти починають розповідати як треба жити - це дуже вкурвлює.

Якщо ви вважаєте що знаєте як треба воювати на цьому фронті, зобов'язуюсь організувати відношення в 59 бригаду кожному, хто вважає що має право це розповідати з дивану.

Це просто якийсь неймовірний кугутизм, чотири місяці сидіти та розповідати про злочинні ТЦК, а потім про те як погано, як що приймуть закон про мобілізацію, і зразу після цього треба звалювати з країни, але на цьому тиждні всі ці експерти становляться стратегами.

Я розумію причину, по якій на Хрещатику не можна зайнятися сексом, але тут люди робили неймовірне щоб втриматись, і точно, сука, не вам оцінювати їх дії.

фейсбук Олександра Карпюка ака Serg Marco

Публикации