Eastern Beverage Trading визнано лідером алкогольної галузі

12.10.2017, 16:12
Eastern Beverage Trading - фото 1
Eastern Beverage Trading

Національний Бізнес-рейтинг завершив загальнодержавний фінансово-економічний аналіз діяльності суб’єктів господарювання України.

За результатами аналізу, компанія Eastern Beverage Trading, яка відома брендами Medoff, Arctica, "Наша Марка", "Природна Колекція", "Коктебель", Longmixer, отримала відзнаку "ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2016" серед компаній оптової торгівлі алкогольними напоями.

Щороку складається рейтинг ТОП-90 підприємств галузі. Компанії ранжують за фінансовими показниками, а саме: "Чистий дохід від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг". Eastern Beverage Trading визнана однією з найкращих компаній алкогольної галузі, за що і була нагороджена номінацією "ЗОЛОТО РЕЙТИНГУ" та отримала почесне звання "Лідер галузі". Про це УНН повідомила генеральний директор компанії Ольга Івушкіна.

За її словами, така зовнішня оцінка роботи Eastern Beverage Trading підтверджує беззаперечну репутацію компанії як сильного та впевненого гравця українського ринку алкогольних напоїв.

"Ми пишаємось такими показниками, адже конкуренція на алкогольному ринку одна з найжорсткіших. Висока позиція в незалежному рейтингу та почесне звання "ЛІДЕР ГАЛУЗІ" дозволяє компанії ще раз підтвердити свою беззаперечну репутацію сильного та впевненого гравця ринку алкогольних напоїв", – зазначила О. Івушкіна.

Довідка

НАЦІОНАЛЬНИЙ БІЗНЕС-РЕЙТИНГ (НБР) – незалежна комплексна програма оцінювання ефективності підприємств та їх діяльності на території України.

Мета рейтингу – об’єктивно оцінити діяльність підприємств та визначити кращих представників національної економіки.

Eastern Beverage Trading – один з найбільших виробників і експортерів алкогольної продукції в Україні. У продуктовий портфель входять бренди горілки Medoff, Arctica, "Наша марка", "На березових бруньках", "Рідна Роса", коньяки, вина та шампанське "Коктебель", слабоалкогольні напої Longmixer. Продукція компанії має велику кількість міжнародних нагород і медалей, що підтверджують її високу якість. Бренди експортуються у більш ніж 40 країн світу
.

Партнерский материал

Публикации