Дрон ГУР атакував радіолокаційну станцію в Орську біля кордону з Казахстаном

27 мая, 13:27
Росіянам передали черговий привіт - фото 1
Росіянам передали черговий привіт / СХЕМИ

Безпілотник Головного управління розвідки Міністерства оборони 26 травня атакував радіолокаційну станцію дальнього виявлення цілей «Воронеж-М» у російському місті Орськ – це за 1800 км від кордону з Україною.

цей удар встановив новий рекорд дальності ураження.

Російські телеграм-канали «Військовий інформатор» та «Рибар» стверджували, що український безпілотник намагався атакувати радіолокаційну станцію «Воронеж-М» у селі Горьківське неподалік Орська.

Дрон ГУР атакував радіолокаційну станцію в Орську біля кордону з Казахстаном - фото 216097

Сімейство РЛС «Воронеж-М» є компонентом російської ядерної безпеки і призначене для виявлення космічних та аеродинамічних об’єктів, у тому числі балістичних та крилатих ракет. «Воронеж-М» здатний виявляти цілі на відстані до 6 тисяч кілометрів та одночасно контролювати до 500 об’єктів.

Міноборони РФ 27 травня заявило про нібито знищення і перехоплення 12 БПЛА над низкою областей. Серед них Оренбурзької області вказано не було.

На початку травня у російському Башкортостані український безпілотник вразив нафтопереробний завод. Як повідомило тоді Радіо Свобода поінформоване джерело, це був дрон Служби безпеки, який встановив історичний рекорд, подолавши відстань у 1500 км.

Радіо Свобода

Публикации