До нардепа Тищенка завітали з обшуком та оголосили підозру

25 июня, 11:45
Коля, привіт - фото 1
Коля, привіт / ДБР

Чинному народному депутату Миколі Тищенку 25 червня повідомлено про підозру за фактом незаконного позбавлення волі колишнього військовослужбовця у Дніпрі.

За даними слідства, група осіб, перебуваючи 20 червня 2024 року у Дніпрі, діючи за вказівкою народного депутата України та за попередньою змовою між собою, із застосуванням фізичної сили та спецзасобів протиправно позбавила волі колишнього військовослужбовця ЗСУ.

При цьому вони завдали потерпілому тілесні ушкодження та незаконно утримували протягом певного часу.

До нардепа Тищенка завітали з обшуком та оголосили підозру - фото 216258

Тищенко у пікселі та його гроші / фото - ДБР

Офіс генпрокурора погодив клопотання щодо обрання народному депутатузапобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту.

"Крім того, у зв’язку із згаданими подіями повідомлено про підозру ще одній особі, яка брала активну участь у протиправних діях, за ч. 2 ст. 127, ч. 2 ст. 146 КК України.

Тривають заходи з встановлення інших осіб, причетних до кримінального правопорушення. Слідчі дії тривають.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчою групою у складі слідчих Центрального апарату ДБР за процесуального керівництва прокурорів Офісу генерального прокурора".

До нардепа Тищенка завітали з обшуком та оголосили підозру - фото 216252

Гроші та цінності, знайдені при обшуці / фото - ДБР

До нардепа Тищенка завітали з обшуком та оголосили підозру - фото 216253

Нагадаємо, у Дніпрі 20 червня група невідомих напала на колишнього бійця спеціального підрозділу Kraken Дмитра "Сина" Павлова, коли той гуляв із дитиною. На відео видно, що до цього причетна охорона народного депутата Миколи Тищенка, з яким Павлов посперечався.

У поліції Дніпропетровської області підтвердили, що за фактом конфлікту у центрі Дніпра відкрили два кримінальні провадження. Поліція Києва звільнила свого співробітника Богдана Писаренка, котрий разом з охороною народного депутата Миколи Тищенка у Дніпрі брав участь у нападі на колишнього бійця спеціального підрозділу Kraken.

21 червня голова Офісу президента Андрій Єрмак публічно відреагував на конфлікт за участю народного депутата Миколи Тищенка та ексвійськового у Дніпрі: назвав його поведінку ганебною та заявив, що кумівство не має бути перешкодою правосуддю. Таким чином кум Тищенка дав фактичне добро на всі подальші виховні процеси.

Українська правда

Публикации