Де купити букет дружині на День Всіх Закоханих?

21 января, 15:50
Де купити букет дружині на День Всіх Закоханих? - фото 1

У тривалому шлюбі інколи здається, що здивувати свою пару вже нічим, що всі слова вже сказані, всі подарунки зроблені і вибрати щось нове, неочікуване просто неможливо.

Проте жінки ставляться до цього питання дуже чутливо, адже так важливо відчувати себе коханою, такою, як у перші дні знайомства. Традиційним підтвердженням свіжості почуттів, звичайно ж, є квіти. Але не будь-які, а саме ті, які кращим чином відображають сутність стосунків або ототожнюють саму жінку та її уподобання.

букет дружині на день закоханих

Вибір букету дружині на День Всіх Закоханих – це щорічний іспит для чоловіка, адже саме за допомогою квітів він демонструє свою увагу до її інтересів. Звичайно, купити букет можна і в підземному переході дорогою додому, але краще подбати про нього заздалегідь, звернувшись за допомогою до професіоналів – таких як, наприклад, великий квітковий салон Украфлора з різноманітним асортиментом рослин та досвідченими флористами, здатними творити дива.

Обираємо квітку

Задача чоловіка в цей день не тільки порадувати кохану дружину, а бажано і здивувати її. Тож, оберемок троянд – це завжди доречно, але не дуже оригінально. Існують і інші квіти з певною символікою.

 • Хризантеми. В багатьох країнах світу вони ототожнюються із довершеною зрілою жіночою красою.
 • Лілії. Дуже жіночні квіти, символ королівської могутності.
 • Гвоздики. Шляхетні, витончені, ажурні, особливо гарно вони виглядають у великих букетах. До того ж добре комбінуються з іншими квітами та дуже довговічні.
 • Тюльпани. Наприкінці зими вони тільки-но з’являються у продажі, проголошуючи скорий прихід весни. Тюльпани також більш виразно виглядають в масі.
 • Гортензії. Їх можна порівняти із легкими кольоровими хмаринками. Напевно, це найніжніші квіти зі всіх доступних узимку.
 • Півонії. Лютий – це не їх час, але в каталогах солідних компаній півонії наявні у будь-яку пору року. Тож, є чим здивувати.
 • Амариліс. Екзотична та дуже ефектна квітка. Не дуже надто, а тому вкрай оригінальна.
 • Орхідеї. Таємничі, загадкові, вишукані. Ціна на них висока, але вони того варті.

Презентація букету

Цей чинник не менш важливий, ніж самі квіти, адже навіть одна-єдина рослина в умілих руках флориста перетворюється на живий витвір мистецтва. Форма збірки буває такою:

 • Класичний букет. Квіти одного виду, упаковані, згідно сучасним трендам, у кольоровий крафтовой папір.
 • Авторська композиція. Ансамбль з декількох видів квітів із додаванням допоміжних рослин. Найрозкішніший варіант подарунку.
 • Квіти у капелюшній коробці. Має ті ж переваги, що і авторський букет, але більш довговічний, оскільки квіткові стебла занурені у просякнуту водою губку.

букет дружині

На сайті Ukraflora можна переглянути фото всіх варіантів збірки, що зазначені вище. Оберіть той, що кращим чином відображає Ваше ставлення до дружини, аби у це день вона відчула себе найкоханішею!


Публикации