Cуд арештував нові активи Оксани Марченко на майже 740 мільйонів

02 июня, 11:28
Марченко втрачає активи - фото 1
Марченко втрачає активи / СТБ

Суд наклав арешт на акції дружини Віктора Медведчука Оксани Марченко в 7 підприємствах припортової інфраструктури на Одещині, повідомляє у телеграмі Офіс генерального прокурора.

йдеться про корпоративні права в АТ «Ексімнафтопродукт», ПрАТ «Синтез Ойл», ПрАТ «Синтез Транзит», ТОВ «Укрлоудсистем», АТ «Одеснафтопродукт», ПрАТ «Чорноморський паливний термінал» та ТОВ «Альбіон Коммодітіз».

За даними правоохоронців, Марченко володіла частками у цих компаніях через низку офшорних структур, загальна вартість заблокованих активів – майже 740 млн грн.

Cуд арештував нові активи Оксани Марченко на майже 740 мільйонів - фото 213869

Ксюшо, привіт))) / фото - СБУ

«Арешт відповідного майна убезпечить його від перереєстрації на підставних осіб і в подальшому дозволить передати на користь нашої держави. Ці компанії мають стратегічно важливе значення у транспортуванні пального та інших критичних вантажів через акваторію Чорного моря», – додають у СБУ.

У квітні суд арештував корпоративні права Оксани Марченко у металургійному підприємстві «Запорізький завод феросплавів» на понад 1 млрд гривень.

Дружину підозрюваного у державній зраді та порушенні звичаїв війни Віктора Медведчука Оксану Марченко оголосили в розшук 11 квітня. У лютому їй повідомили про підозру у фінансуванні дій, спрямованих на повалення конституційного ладу чи повалення державної влади в Україні.

Радіо Свобода

Публикации