CNN показав кадри цинічного вбивства росіянами беззбройних українців 18+

12 мая, 16:55
Росія має бути покарана за свої злочини - фото 1
Росія має бути покарана за свої злочини / Скриншот

Американський телеканал CNN показав шокуючі кадри вбивства російськими військовими двох місцевих цивільних жителів на околицях Києва.

Відеозапис із камери спостереження датується 16 березня. На ньому група російських солдатів зупиняє й обшукує власника місцевої фірми з торгівлі автомобілями, імені якого не називають, і 68-річного охоронця фірми Леоніда Пляца.

«Відео верифіковане CNN. Воно зібране з кількох камер навколо будівлі, і, хоча не має звуку, зображення чіткі. Це було боягузливе, холоднокровне вбивство двох беззбройних людей. П’ятеро російських солдатів прибувають і намагаються проникнути в приміщення автосалону – стріляють по замках і розбивають скло. Коли власник наближається з піднятими руками, вони зупиняють його і обшукують. Потім приходить Пляц, і його теж обшукують», – йдеться в повідомленні.

Після обшуку російські солдати вбили власника й охоронця, вистріливши їм у спини. Леонід Пляц загинув не одразу: на кадрах видно, як він намагається піднятися і дійти до своєї охоронної будки й покликати допомогу. Стверджується, що він помер від втрати крові.

Відеозапис наразі долучено до матеріалів міжнародного розслідування воєнних злочинів російської армії в Україні.

Воєнний злочин росіян в Україні - дивіться відео:

Радіо Свобода

Публикации