Чому виникають нові Врадїївки

25.08.2016, 15:25
Чому? - фото 1
Чому? / Новости Николаева

Волонтер Ольга Худецька про провалену переатестацію копів як причину міліцейського свавілля у Кривому Озері.

По новій Врадіївці.

Атестація в Миколаєві запам*яталась великою кількістю заочних розглядів, які "пропонували" комісіям організатори. Комісії без досвіду велись. Переважно на заочку пропонували особовий склад середнього і молодшого рівнів з відділків. Заочка - це атестація по документам, без співбесід і поліграфа.

Моя миколаївська комісія викликала 100% пропонованих на заочку, і це було дуже ілюстративно. Вся жесть типу "наш участковий був свідком як людину забили трубою насмерть на масовому гулянні, але не втрутився" була там. Всі безграмотні, некомпетентні з синдромом вахтера і жагою до дрібної ситуативної влади були тут. Серед викликаних на співбесіду заочників у нас був найбільший відсоток звільнених.

Про Врадіївку самі міліціонери казали нам наступне: міліцейське середовище у цьому районі не за один день докотилось до згвалтувань і спроб вбивств. На те, що відбувається у районі довгий час закривали очі, бо в обласному апараті міліції - таки невелике врадіївське земляцтво.

Це може пояснювати, чому історія повторилась. Якщо підозрювані міліціонери давно працюють у районі, то швидше за все вони досі сприймають оте роби-що-хочеш-тобі-за-це-нічого-не-буде як норму. Їх так виховали.

Я не думаю, що після Врадіївки звільнили всіх причетних до системного міліцейського трешу в районі, і тим більше не думаю, що пішло на пенсію все чи бодай половина земляцтва з обласного керівництва.

На атестації в Миколаєві були представлені всі початкові баги, типу 15-хвилин-на-кандидата, денне навантаження в 29 співбесід + розбір документів (і виклик за потреби) 30-50 заочників, неможливість зібрати матеріал на кандидатів наперед.

Тому звісно виявити можна було лише те, що на поверхні. Те, що вспливає при короткій співбесіді і швидкому гуглі. Власне, з цієї причини ми і просили виправити всі ці баги процесу. Нам дали зрозуміти, що так і зроблять після Миколаєва.

Але після нього і паузи в місяць викотили атестацію по аваківські. Формально деякі наші прохання були виконані - не 15 хв на людину, а 30 наприклад. Але контроль перейшов до радників міністра і департаменту кадрового забезпечення.

П.С. слідкуйте за руками речників і міністрів. Коли мова йде про підозру міліціонерів, то вони різко виучують слово "підозрюваний", і перестають вживати "вбивці" до незасудженої людини. раптом.

ППС. Ну і да, фантазії про прес-службу яка по своїй ініціативі викочує якийсь прес-реліз брехливий, зовсім без відповідних вказівок і позиції керівників ГУНПу - це всього лиш фантазії. Так не буває.

Пост Ольги Худецької на фейсбуці

Без Табу

Публикации